Unia wyprzedaje maszyny. Zobacz, co ciekawego możesz kupić

Maszyny

Spis treści

Polski producent, z którego korzysta coraz więcej rolników, zaczął wyprzedaż maszyn z roczników 2018 i wcześniejszych. Unia postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom i dostępne w niskich cenach różnego rodzaju maszyny są już we wrześniu, a nie, tak jak zwykle w przypadku większości firm, w listopadzie. Co można znaleźć w ofercie?

Pługi nowe i stare

Na początek zajrzyjmy do kategorii pługów. Tutaj mamy dostępny na przykład model Unia Ibis XXL 3+1. Został wyprodukowany w 2018 roku i jest sprzedawany jako fabrycznie nowy. Jest to jeden z nowszych i lepiej pracujących pługów tej firmy. Ma choćby korpus podłużny Long ze zgarniaczem czy krój tarcz fi 480 mm z zabezpieczeniem śrubowym. Do tego koło podporowe boczne z amortyzatorem. W ofercie firmy Unia są trzy takie modele, a ich cena to niespełna 40 tysięcy złotych brutto.

Następny przybliżany przez nas pług będzie przykładem na to, że w magazynach polskiego producenta można znaleźć także starsze, doskonale sprawdzone modele. To pług obracalny Ibis Vario 5, który wyprodukowany został już 13 lat temu, w 2007 roku. Oczywiście oferowany egzemplarz jest fabrycznie nowy, a jego cena, choć dawniej sporo wyższa, dziś opiewa na nieco ponad 36,5 tysiąca złotych brutto.

Agregaty wysokiej klasy

W asortymencie Unii są także agregaty, które pochodzą sprzed kilku ostatnich lat. Pierwszy z nich to model Kos Premium 4 z 2017 roku. Znów jest to maszyna fabrycznie nowa, z magazynów, składająca się z sekcji uprawowej, brony zagarniającej typu B oraz wału packera o średnicy 500 mm. NA wyposażeniu sekcji uprawowej są dwa rzędy zębów typu CX w rozstawie 370 mm. Co ważne jest to jedyny taki egzemplarz, więc warto pospieszyć się z ofertą.

Drugi agregat jest młodszy, wyprodukowany w 2019 roku, typ Atlas II 3 P. Wyposażony jest w czterorzędową sekcję 30 zębów, które dysponują głębokością pracy do 12 cm. Atlas ma przedni wał strunowy o średnicy 400 mm, a także podwójny wał croskill. Zapotrzebowanie mocy agregatu przy wadze ponad dwóch ton wynosi jedynie od 80 do 110 KM, co jest bardzo dobrym rezultatem. Cena? Ponad 45 tysięcy złotych brutto.

Szeroka wyprzedażowa oferta

Biorąc pod uwagę okazje cenowe, Unia postanowiła uraczyć swoich klientów naprawdę wieloma ciekawymi ofertami. Warto wejść na stronę, by sprawdzić wszystkie modele. Tam także zdjęcia i cała specyfikacja techniczna, która pozwoli zainteresowanym podjąć odpowiednią decyzję. Polowanie na najlepsze modele polskiego producenta potrwa pewnie tylko chwilę, bo egzemplarzy naprawdę nie ma dużo.

Powiązane artykuły